O nas

O nas

Nowa Szkoła

Od trzydziestu lat jesteśmy liderem wyposażania placówek użyteczności publicznej w stoły, krzesła, meble, pomoce dydaktyczne, naukowe i rehabilitacyjne.

Zespół kreatywnych projektantów oraz własna fabryka, w której wykorzystywane są najnowsze technologie i wysokogatunkowe materiały sprawiają, że nasze meble są funkcjonalne, bezpieczne, proste w montażu i szybko dostępne. Produkty piankowe pochodzące z naszej szwalni cechuje niepowtarzalne wzornictwo oraz wyjątkowo wysoka jakość wykonania.

Niezmiennie od wielu lat dbamy o najwyższe standardy, a doskonałą markę naszych produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty i nagrody.

Nasza propozycja jest przemyślana, szeroko konsultowana i skonstruowana dokładnie tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby osób starszych. W Nowej Szkole najważniejszy jest człowiek, niezależnie od tego, ile ma lat. Adresatem naszej oferty jest Dom Seniora, Klub Seniora, Dom Opieki, Dom Pomocy Społecznej, Dom Spokojnej Starości. Również stowarzyszenia organizujące warsztaty terapii zajęciowej i organizacje senioralne, gabinety rehabilitacyjne.

Produkty Nowej Szkoły zamieszczone na stronie spełniają kryteria dofinansowania w ramach rządowego Programu Wieloletniego Senior + na lata 2021-2025. Zapewnia on finansowe wsparcie gmin w tworzeniu i prowadzeniu Dziennych Domów dla osób starszych. Celem strategicznym Programu jest zwiększenie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym Seniorów poprzez stworzenie i rozbudowę sieci Dziennych Domów „Senior+” i Klubów „Senior+”. Również ma na celu zapewnienie wsparcia Seniorom (osobom nieaktywnym zawodowo w wieku 60+) poprzez umożliwienie społecznej aktywizacji, aktywności ruchowej oraz oferty edukacyjnej, kulturalnej, rekreacyjnej i opiekuńczej.

Jesteśmy świadomi, jak dużym wyzwaniem jest stworzenie optymalnych warunków dla osób w wieku dojrzałym. Projektujemy funkcjonalne kolekcje meblowe dostosowane do potrzeb pomieszczeń w domach dla Seniorów. Nasze komfortowe meble piankowe pozwalają stworzyć miejsce odpoczynku. Kształtki rehabilitacyjne są niezbędną pomocą w terapii i zachowaniu sprawności fizycznej w starszym wieku.

Nasza oferta

Prezentujemy Państwu starannie wyselekcjonowaną ofertę wyposażenia i sprzętu rehabilitacyjnego wspierającego aktywizację poprzez zajęcia ruchowe i rekreacyjne dopasowane do potrzeb i możliwości osób dojrzałych i starszych. Przedstawiamy także bogatą ofertę kulturalną oraz szereg pomocy do terapii zajęciowej. Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem a każdy produkt sygnowany logo Nowej Szkoły spełnia standardy bezpieczeństwa i jakości. Potwierdzane jest to międzynarodowymi certyfikatami i nagrodami.

Seniorka trzymająca kredki. Nowa Szkoła.
Zadbajmy wspólnie
o zdrową i pełną nowych możliwości jesień życia!